RN73R2ATTD10R4F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD10R4F100
JLCPCB Part #
C2502529
Description
-55℃~+155℃ 10.4Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS