RN73R2ATTD10R2D100
MFR.Part #
RN73R2ATTD10R2D100
JLCPCB Part #
C3957013
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS