RN73R2ATTD10R0D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD10R0D50
JLCPCB Part #
C2502412
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS