RN73R2ATTD1053D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1053D50
JLCPCB Part #
C4339386
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS