RN73R2ATTD1021C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1021C50
JLCPCB Part #
C4275990
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS