RN73R2ATTD1002C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1002C50
JLCPCB Part #
C4046058
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS