RN73R1JTTD98R8A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD98R8A10
JLCPCB Part #
C2572069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 98.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS