RN73R1JTTD9881D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9881D50
JLCPCB Part #
C2497115
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS