RN73R1JTTD9881C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9881C50
JLCPCB Part #
C2519550
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS