RN73R1JTTD9881C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD9881C10
JLCPCB Part #
C4288890
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS