RN73R1JTTD9880F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9880F50
JLCPCB Part #
C2497358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 988Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS