RN73R1JTTD9880C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9880C50
JLCPCB Part #
C4157117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 988Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS