RN73R1JTTD9762C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9762C50
JLCPCB Part #
C2519567
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS