RN73R1JTTD9650F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9650F50
JLCPCB Part #
C4347528
Description
-55℃~+155℃ 100mW 965Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS