RN73R1JTTD9650B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD9650B10
JLCPCB Part #
C2564411
Description
-55℃~+155℃ 100mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS