RN73R1JTTD95R3B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD95R3B25
JLCPCB Part #
C4095835
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS