RN73R1JTTD9532C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9532C50
JLCPCB Part #
C4163007
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS