RN73R1JTTD9530A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD9530A25
JLCPCB Part #
C2567357
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS