RN73R1JTTD94R2C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD94R2C25
JLCPCB Part #
C2520539
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS