RN73R1JTTD94R2C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD94R2C10
JLCPCB Part #
C2566350
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS