RN73R1JTTD9421A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD9421A05
JLCPCB Part #
C4172109
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS