RN73R1JTTD9420D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD9420D10
JLCPCB Part #
C3977999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 942Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS