RN73R1JTTD9312F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD9312F25
JLCPCB Part #
C2497352
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 93.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS