RN73R1JTTD9310D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD9310D10
JLCPCB Part #
C4204727
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS