RN73R1JTTD92R0D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD92R0D100
JLCPCB Part #
C4220301
Description
-55℃~+155℃ 100mW 92Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS