RN73R1JTTD92R0B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD92R0B25
JLCPCB Part #
C4131945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 92Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS