RN73R1JTTD9200D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD9200D100
JLCPCB Part #
C2497608
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 920Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS