RN73R1JTTD91R0D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD91R0D50
JLCPCB Part #
C4223308
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS