RN73R1JTTD91R0D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD91R0D25
JLCPCB Part #
C4355687
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS