RN73R1JTTD9101D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9101D50
JLCPCB Part #
C4332937
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS