RN73R1JTTD9101C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD9101C50
JLCPCB Part #
C2519804
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS