RN73R1JTTD9091C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD9091C25
JLCPCB Part #
C2519871
Description
-55℃~+155℃ 0.1W 75V 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS