RN73R1JTTD89R8F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD89R8F25
JLCPCB Part #
C2505388
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 89.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS