RN73R1JTTD8980D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD8980D10
JLCPCB Part #
C2546183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 898Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS