RN73R1JTTD88R7B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD88R7B50
JLCPCB Part #
C2520624
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS