RN73R1JTTD8871F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8871F25
JLCPCB Part #
C2498203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.87kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS