RN73R1JTTD8871D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8871D50
JLCPCB Part #
C2498207
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS