RN73R1JTTD8762D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8762D50
JLCPCB Part #
C2498193
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS