RN73R1JTTD8762B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8762B50
JLCPCB Part #
C2520585
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS