RN73R1JTTD8661C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8661C50
JLCPCB Part #
C2534072
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS