RN73R1JTTD8660B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8660B50
JLCPCB Part #
C2519278
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS