RN73R1JTTD8563F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD8563F100
JLCPCB Part #
C3991513
Description
-55℃~+155℃ 100mW 856kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS