RN73R1JTTD8562F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8562F25
JLCPCB Part #
C2498143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 85.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS