RN73R1JTTD8560B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8560B50
JLCPCB Part #
C4212427
Description
-55℃~+155℃ 100mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS