RN73R1JTTD84R5F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD84R5F100
JLCPCB Part #
C4317907
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS