RN73R1JTTD8453D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD8453D100
JLCPCB Part #
C2496650
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 845kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS