RN73R1JTTD8452F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8452F50
JLCPCB Part #
C4320789
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS