RN73R1JTTD8353F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8353F50
JLCPCB Part #
C2498362
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 835kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS