RN73R1JTTD8352C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8352C50
JLCPCB Part #
C2520009
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 83.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS