RN73R1JTTD8350F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8350F50
JLCPCB Part #
C3945678
Description
-55℃~+155℃ 100mW 835Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS